10-07-2020

BASF презентував нові препарати для сої та зернових

 Підрозділ Agriculture Solutions компанії BASF 16 січня провів щорічну конференцію «Переваги без обмежень!». На заході експерти компанії презентували одразу дві новинки, що з’являться на ринк у 2019 році, — гербіцид для сої Корум®, фунгіцидний протруйник для зернових  Кінто® Плюс.  

Селективний страховий гербіцид для сої Корум® залишатиме ваше поле чистим навіть після однієї обробки завдяки подвійній силі препарату. Він ефективний проти дводольних та перерослих бур’янів, контролює бур’яни у складних погодних умовах, не дає фітотоксичності. Завдяки подовженій ґрунтовій дії препарат здатен стримувати ріст бур’янів навіть у наступні сезони вирощування.

Інноваційний фунгіцидний протруйник Кінто® Плюс контролює основні хвороби зернових культур, такі як: септоріоз, снігова пліснява та коренева гниль. Наявність діючої речовини Ксеміум® стимулює фізіологічні процеси у рослині й забезпечує AgCelence®-ефект. А досконала формуляція надійно утримує протруйник на насінині й допомагає уникнути його осипання в процесі транспортування та сівби.

Тіберіу Діма, керівник департаменту BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу

«Цього року у нашої компанії виходять одразу два препарати, цінні для українських господарств. Ми розуміємо, що наші клієнти дотримуються високих стандартів вирощування культур та обробки полів, тому постійно шукаємо нові вирішення їхніх проблем. Випускаючи нові препарати, ми не забуваємо наголошувати на дієвості попередніх новинок. Щороку ми аналізуємо, які результати вони приносять на практиці й радо ділимося цією інформацією з аграріями. Тільки постійно обмінюючись досвідом ми зможемо разом стимулювати розвиток українського агросектору».