10-07-2020

BASF - оновленя цифрового рішення для сільського господарства xarvio™ FIELD MANAGER

Спеціально для українського ринку компанія BASF випустила оновлену версію цифрового рішення для сільського господарства xarvio™ FIELD MANAGER.  Серед функцій цієї платформи моніторинг стану поля, календар та зональні карти обробок, тож агровиробники зможуть приймати більш обґрунтовані управлінські рішення щодо обробітку полів – від посівів і до жнив.

Щоб отримувати переваги від нового цифрового підходу до вирощування культур та раннього виявлення проблем, достатньо зареєструватися на сайті.

За допомогою ще одного цифрового продукту хarvio™ SCOUTING, BASF надає українським аграріям можливість більш ретельно контролювати стан культури прямо в полі. Використовуючи миттєве розпізнавання за фотографіями, штучний інтелект і технологію обміну даними, xarvio™ SCOUTING дозволяє агровиробникам миттєво і точно визначати типи бур’янів і хвороб на своїх полях.

Програма xarvio™ SCOUTING доступна безкоштовно в App Store та Google Play.

Крім того, компанія представила ринку онлайн-рішення «Дій вчасно» для застосування продукту Акріс®. Це рішення дозволяє аграрію обрати найкращий період для внесення гербіциду на конкретному полі. Графік показує кількість накопичуваних опадів (дощу) за останні 4 дні та прогноз вірогідності необхідної кількості опадів (дощу) для найкращої активації продукту у порівнянні з основним конкурентом. За рахунок кращих фізичних властивостей диметенаміду–П, такий продукт буде більш гнучким для застосування та допоможе вибрати найоптимальнішу дату для внесення фермерами.