23-01-2021

Новозеландський фермер встановив новий міровий рекорд урожайності пшениці - майже 174 ц / га

2020 рік 

Фермер Ерік Уотсон (округ Ашбертон, Нова Зеландія) вдруге увійшов до Книги рекордів Гіннесса, встановивши найвищу в світі позначку врожайності пшениці. Рекордсмен фінішував на рівні 258,8 бушелів з акра (173,98 ц / га) в регіоні, де середня врожайність пшениці становить близько 120 ц / га.

Три роки тому ферма Уотсона вже вирощувала рекордний урожай пшениці - 167,91 ц / га.

"Ми дуже пишаємося тим, що домоглися такого результату. Світовий рекорд Гіннеса - гарне визнання нашої важкої роботи і нових інновацій, які ми впровадили. В той час, як ми були в захваті від рекордного результату в 2017 році, ми бачили способи, за допомогою яких ми могли б поліпшити і досягти ще більш високої врожайності », - говорить Ерік Уотсон.

Ще більш висока врожайність була досягнута завдяки новим сортам, переходу на рідкі азотні добрива і більш регулярному моніторингу здоров'я рослин. Рекорд забезпечив сорт пшениці Керрін від компанії KWS, висаджений в квітні 2019 року і зібраний в лютому 2020 року. Уотсон тісно співпрацював з Bayer Crop Science в області агрономічних консультацій і засобів захисту рослин.

2017 рік

Новозеландські фермери Eric і Maxine Watson побили світовий рекорд по врожайності пшениці. Зокрема, фермери зібрали 167,91 ц пшениці з одного га, перевершивши попередній рекорд (165,19 ц / га), який протягом двох років утримували фермери з Великобританії. Новий рекорд був зафіксований в Книзі рекордів Гіннеса.

Згідно з повідомленням, Eric Watson займається сільським господарством протягом останніх сорока років. Раніше він вже отримував дуже високу врожайність, але ніколи не встановлював рекорд. Для посіву він використовував сорт Oakley, виведений у Великобританії. Рекомендації по потребам пшениці в добривах були розроблені компанією Yara. Компанія Bayer надала новий фунгіцид. У період зростання пшениці два рази використовувалося зрошення. Урожайність зрошуваною пшениці в Новій Зеландії в середньому становить 120 ц / га. Прибирання рекордної пшениці була проведена в лютому. Урожай, намолоченого з 11,89 га, буде використаний на корм молочним коровам.

2015 рік

Англійський фермер Рід Сміт зібрав на початку вересня зі свого поля 16,52 тонни зерна озимої пшениці з кожного гектара - світовий рекорд! 310 кг азотного добрива на один гектар - звичайно, вкрай ефективна стратегія добрива Фермер Рід Сміт і його команда встановили 1 вересня новий світовий рекорд врожайності озимої пшениці: за допомогою зернозбирального комбайна вони зібрали 16,52 тонни зерна з кожного гектара належить фермеру 11-гектарної поля в англійському графстві Нортамберленд. «Сумнівів немає: наша стратегія добрива, яку ми постійно вдосконалюємо, багато в чому посприяла такому результату», - сказав Сміт, встановивши рекорд.

Крім секретної формули, яку Сміт розкрив англійської спеціалізованому журналу Farmers Weekly, світового рекорду посприяли 310 кілограмів азотного добрива на кожен гектар. Оскільки до того, як засіяти поле пшеницею, фермер обробляв на ньому бобові, завдяки чому в землі вже мало залишитися деяка кількість азоту, пшениця була забезпечена ним в достатній кількості.

Стратегія добрива, яка привела до рекордного урожаю пшениці.

За даними підприємства з виробництва азотних добрив SKW в м Пістеріц, які поставляли добриво, Сміт використовував:

спочатку - Piamon 33-S,

потім - подвійну дозу добрива Alzon 46

«Хоча стабілізований Alzon вже сам по собі зменшує вилуговування нітратів і втрати закису азоту, ми вирішили для вірності подвійно закріпити його дію», - каже фермер Сміт. Добривний процес був завершений за допомогою 60 кілограмів нітрату амонію на кожен гектар. «Ми могли б використовувати ще більше азотного добрива, але повинні були діяти з обережністю, оскільки до цього на поле росли бобові, і ми не повинні були допустити, щоб пшениця полягла». На все поле у ​​Сміта пішло в цілому 250 кг азоту на кожен гектар. Завдяки цьому йому вдалося зібрати близько 14 тонн зерна пшениці з гектара - на 2 тонни більше, ніж в середньому по області.

Alzon як інгібітор нітрифікації.

Добриво Alzon містить, за даними аSKW, інгібітор нітрифікації, який повинен значно зменшувати втрати, що відбуваються через вилуговування нітратів або випаровування закису азоту. Таким чином має бути забезпечено безперервне надходження азоту замість короткочасного надлишку.