26-09-2020

Defenda - подробнее

Рейтинг: 0

Разом з вами і для вас ми створюємо якісний продукт, безперервно розвиваючись, аби дотримуватися найвищих стандартів агробізнесу. У 2017-му році до складу LNZ Group приєдналась компанія УкрАгроПротект – компанія-дистриб’ютор генеричних засобів захисту рослин, що відповідає всім вимогам сучасного аграрія. Сьогодні компанія УкрАгроПротект представляє нове покоління генеричних засобів захисту рослин під брендом DEFENDA.

Місія бренду DEFENDA – забезпечити українського виробника якісними та доступними засобами захисту рослин, забезпечити необхідну технологічну та фінансову підтримку, сприяти фінансовому успіху агровиробника. Розстановка сил на ринку засобів захисту рослин вже змінилася назавжди. Мультинаціональні компанії зробили величезний внесок в розвиток аграрної науки, наша ж мета – зробити якісні генеричні препарати доступними для кожного аграрія.

До лінійки портфелюувійшли 46 препаратів (23 гербіциди, 6 фунгіцидів, 6 інсектицидів, 7 протруйників, а також регулятор росту, прилипачі та десикант). До преміальної лінійки генеричних ЗЗР включено як відомі вже раніше на ринку препарати (гербіциди Сумаро, Аксакал, Бетагард, Напалм та Сора-Нет, фунгіциди Меценат та Абсолют, інсектициди Бомбардир, Альфа Супер), так і нові. Засновник LNZ Group Дмитро Кравченко назвав застосування генериків новою епохою захисту рослин та відзначив, що холдинг співпрацює виключно з найкращими виробниками, що витримали жорстку конкуренцію в умовах вимог до захисту навколишнього середовища.

LNZ Group має власний офіс у Китаї та напряму співпрацює з потужними заводами на кшталт Nutrichem, Redsun, Iprochem тощо. Холдинг свідомо відмовився від власного виробництва в Україні, дбаючи про місцеву екологію.

Контактная информация:

E-mail: defenda@lnz.com.ua

Тел.: +38(044)364-88-41

Сайт производителя: Перейти –›

Адрес: м. Київ, вул. Івана Микитенко 4