23-04-2021

Еверест - подробнее

Характеристики препарата

Производитель - Arysta LifeScience ;

Культуры: Озима пшениця; Пшениця яра;

Проблемы: Однорічні дводольні бур’яни; Злакові бур’яни;

Вещества: Флукарбазон натрію;

Классы пестицидов: Прочие вещества ;

Классы пестицидов: Гербициды;

Рейтинг: 0

Описание препарата

ВГ (флукарбазон натрію, 700 г/кг)
Селективний системний гербіцид. Вершина успіху у боротьбі з однорічними злаковими та деякими дводольними бур’янами

Переваги
– Довготривалий контроль однорічних злакових та деяких дводольних бур’янів
– Висока ефективність проти злакових бур’янів, стійких до препаратів з групи сульфонілсечовин
– Поєднання активності через листя та грунт
– Широке вікно застосування
– Хороший партнер для бакових сумішей
Діюча речовина: флукарбазон натрію, 700 г/кг

Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді

Упаковка: бутель 0,5 кг

Норма витрати робочого розчину
100-300 л/га

Механізм дії

Еверест® абсорбується листям та кореневою системою, і за рахунок акропетального та базипетального руху розподіляється по всій рослині. Механізм дії, пов’язаний з інгібуванням ацетолактатсинтази (АЛС), забезпечує високу ефективність проти резистентних біотипів бур’янів до інших діючих речовин. Відразу після застосування гербіциду Еверест® ріст бур’янів припиняється, з’являються симптоми хлорозу, які в результаті спричинюють їх загибель. Остаточне припинення ростових процесів у бур’янів настає на 7-14 добу після обприскування. Еверест® забезпечує пролонгований ґрунтовий ефект (що залежить від pH та вмісту гумусу в ґрунті), захищаючи посіви від наступних хвиль бур’янів. Препарат поглинається насінням бур’янів, що проростає, та зупиняє їх ріст. Еверест® безпечний для пшениці: завдяки ферментам, які містяться у рослинах цієї культури, відбувається швидке розкладання флукарбазону натрію у тканинах рослини.

Особливості застосування
Гнучкість у застосуванні дозволяє контролювати всі хвилі вівсюга звичайного в міру його проростання впродовж вегетаційного періоду. 
Норма витрати препарату варіює залежно від виду бур’яну та характеру забур`яненості. Підвищені норми застосовуються для контролю злісних злакових бур’янів (плоскуха, мишій сизий, бромус), для забезпечення тривалої ґрунтової активності за умови переростання бур’янів та за несприятливих умов їх росту і розвитку. 
Флукарбазон натрію забезпечує активну дію на бур’яни при понижених температурах +5…+7°С. 
Проти метлюга, вівсюга обприскування слід проводити до початку виходу пшениці в трубку, між фазами 1 та 6 листків (включно з 2 міжвузлями); проти мишію зеленого та мишію сизого ідеальним є застосування у фазі 3 та 4 листки у пшениці.
Препаративна форма препарату – водорозчинні гранули – забезпечує комфортність застосування.

Сумісність
Не рекомендується застосовувати Еверест® у бакових сумішах з дикамбою на твердих сортах пшениці. Для боротьби з однорічними видами бромусу рекомендується застосовувати дробне внесення (осінь – весна).

Обмеження
Відсутність обмежень у сівозміні: період напіврозпаду у ґрунті залежно від його типу становить у середньому 30 діб.

Норма внесения

Культура, об’єкт, що обробляється* Об’єкт, проти якого обробляється Норма витрати препарату, кг/га Спосіб, час обробок, обмеження
Пшениця озима та яра Однорічні злакові та деякі дводольні бур’яни 0,035-0,1 Обприскування посівів у фазу 1-6 листків у пшениці