22-04-2021

Флорамайт - подробнее

Характеристики препарата

Производитель - Arysta LifeScience ;

Культуры: Абрикос;

Проблемы: Клещи;

Вещества: Біфеназат;

Классы пестицидов: Карбаматы ;

Классы пестицидов: Инсектициды и акарициды сельскохозяйственные;

Рейтинг: 0

Описание препарата

Діюча речовина: біфеназат, 240 г/л

Препаративна форма: концентрат суспензії

Упаковка: каністра 1 л

Механізм дії
Флорамайт® відрізняється від інших акарицидів, які застосовуються в інтегрованих системах захисту рослин. Рухомі стадії кліщів після застосування Флорамайту® стають гіперактивними та миттєво зупиняють живитись, що призводить до їхньої неминучої загибелі. Оптимальний ефект досягається на 3-4 день після застосування. Окрім рухомих стадій кліщів Флорамайт® також контролює личинки, які відродилися після обробки препаратом та яйця.
Флорамайт® ефективно контролює всі стадії (яйце, личинку, німфу та дорослі особини) павутинних кліщів: звичайного (Tetranychus spp), садового (виноградного) (Eotetranychus spp), оранжерейного (прозорого) (Polyphagotarsonemus), амбарного (Tyroglyphidae spp), павутинного хвойного кліща (Oligonychus unungis). Тому Флорамайт® ефективно контролює всі рухомі стадії інших чутливих видів, таких як: червоний плодовий кліщ (Panonychus ulmi), цитрусовий червоний кліщ (Panonychus citri), ананасовий кліщ (Steneotarsonemus anannas), цикламенів або суничний кліщ (Steneotarsonemus pallidus), видовжений кліщ (Tyrophagus putrescentiae).
Флорамайт® діє виключно при прямому контакту з шкідником, тому для кращого його розповсюдження по поверхні рослини рекомендовано додавати ПАР Сільвет у концентрації 0,01-0,05% відносно об’єму робочого розчину. Ефективний контроль Рекомендації щодо застосування кліщів після застосування Флорамайту® триває не менше 3-х тижнів. 
Флорамайт® не має негативного впливу на корисних кліщів, корисних жуків, жужелиць, галиць, павукоподібних та ос при застосуванні в зареєстрованих нормах. Флорамайт® абсолютно безпечний для бджіл та джмелів. 
Діюча речовина Флорамайту® – біфеназат належить до нової групи хімічних сполук – карбазати. При застосуванні Флорамайту® з іншими відомими акарицидами перехресної резистентності не виявлено.Флорамайт® являється важливим партнером в програмах контролю резистентності кліщів. Рекомендується проводити обробку Флорамайтом® не більше двох разів протягом сезону.
Застосування Флорамайту® потрібно чергувати із застосуванням не менше двох інших препаратів із різних хімічних груп.
Завжди застосовуйте Флорамайт® у рекомендованих нормах, відповідно до інструкції що вказана на етикетці. 
Флорамайт® найефективніше працює при внесенні окремо. За необхідності застосування Флорамайту® в баковій суміші з іншими пестицидами рекомендується пробне застосування на невеликій ділянці.

Рекомендована норма витрати робочого розчину
для обприскування в закритому ґрунті – 1000-3000 л/га. 
При додаванні Сільвету, норму робочого розчину можна зменшувати на 30-40 відсотків.

Норма внесения

Культура, об’єкт, що обробляється* Шкідливий об’єкт Норма, л/га Спосіб, час обробок Строки виходу людей для ручних робіт, днів Кількість обробок Термін останньої обробки (днів до збирання врожаю)
Троянди закритого ґрунту Кліщі 0,45-0,5 Обприскування культури у період вегетації 3 2 15