26-09-2020

Гірчак розлогий - подробнее

Рейтинг: 0 🔍 Подобрать препарат

Назва на латині: Polygonum scabrum Moench.

Засмічує: Засмічує ярі та озимі зернові, посіви льону, просапних культур, зустрічається в садах, на присадибних ділянках, узбіччях доріг, неорних землях. Яку наносить шкоду: Швидше розвивається за польові культури і витісняє їх.
Біологічні особливості
Багаторічні коренепаросткові. Сходи з сім'янок і пагони з кореневих бруньок з'являються в березні - квітні. Кореневі відрізки довгий час не втрачають життєздатності у сухому грунті. Приживаються відрізки довжиною 10-20 см. Цвіте - з першого року життя, але не плодоносить; на другий рік життя цвіте в червні – серпні, плодоносить в липні - вересні. Глибина проростання - з глибини 6-8 см. Життєздатність насіння в грунті - 5 років і більше. Максимальна плодючість - до 23 тис. сім’янок. Температура проростання - +8... +10, оптимальна +20...+30°.

Поширення
Злісний, важковикорінюваний бур’ян. Поширений на півдні степової зони і в Криму. Засмічує поля, пасовища, росте біля доріг, меліоративних каналів, у лісосмугах та в інших місцях.

Методы борьбы

Заходи боротьби: дотримання сівозміни, глибока оранка, своєчасний обробіток грунту під ярі культури, а також боронування озимих, розпушення міжрядь, прополювання просапних культур.

Культуры которым присуща данная проблема