21-10-2019

ТОВ «УКРАГРОКОМ» - подробнее

Рейтинг: 60

ПРО КОМПАНІЮ

«Подбаймо про врожай разом!» — для нас не просто звучний лозунг, красиві слова чи рекламний хід, для команди компанії «Украгроком»– це роки активного розвитку, успішної роботи та плідної співпраці із українським аграрним сектором.

Компанія «Украгроком» створена у 1999 році і, пройшовши довгий шлях від декількох десятків колег, які з ентузіазмом дивились у майбутнє та вірили у свою справу, на сьогоднішній день ми маємо понад 180 висококваліфікованих співробітників, 12 представництв у різних містах нашої країни та 50 регіональних складів.

Бути молодою компанією у молодій Україні непросто, проте ми подолали цей складний шлях, щоб зараз упевнено сказати: «Украгроком» — справжній лідер українського аграрного ринку, «Украгроком» — компанія, яка, розвиваючись, допомагає досягти успіху іншим!

ДІЯЛЬНІСТЬ НАШОЇ КОМПАНІЇ БАЗУЄТЬСЯ НА НАСТУПНИХ ПРИНЦИПАХ:

    - відповідальність перед клієнтом;

    - чесність у партнерських відносинах

    - взаєморозуміння та взаємоповага

    - надання висококваліфікованої допомоги

    - безумовне досягнення цілей співпраці

Ми, безперечно, дбаємо про свою репутацію порядного та надійного партнера, який вчасно приходить на допомогу та здатен вирішити питання найвищої складності у своїй сфері діяльності.

Стратегічне завдання компанії «Украгроком» — це впровадження якісно нового, комплексного агрономічного супроводу клієнтів. Ми переконані, що український аграрний сектор є перспективним бізнесом, який здатен гідно конкурувати із найбільш відомими та успішними європейськими сільгоспвиробниками. Ми впевнені, що вітчизняне зерно, насіння, овочі, фрукти можуть знайти свої ринки збуту у найвіддаленіших куточках світу.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ КОМПАНІЇ «УКРАГРОКОМ»:

  • продаж мінеральних, водорозчинних та мікродобрив
  • реалізація засобів захисту рослин та насіння, у тому числі власної торгової марки «Грінфорт»
  • професійний агрономічний консалтинг
  • форвардні контракти тощо.

Роками нашими партнерами є Syngenta, Bayer, Basf, Pioneer, Maisadour, чий досвід надихнув нас створити унікальний продукт – засоби захисту рослин «Грінфорт», в яких ми поєднали високу якість та доступну вартість.

Чому варто співпрацювати із компанією «Украгроком»? Ми чудово розуміємо потреби українського аграрного сектору, володіємо оперативною інформацією із кожного регіону нашої країни та здатні швидко реагувати на будь-яку проблему. Ми завжди працюємо на результат – допомогти нашим партнерам отримати найвищі прибутки від проведення господарської діяльності.

Досвід нашої команди – це запорука вашого успіху.

Високий професіоналізм, регулярне підвищення кваліфікації наших співробітників дозволяє говорити про найбільш якісне та вагоме надання послуг. Надійність – ще одна важлива складова нашої діяльності, адже ми працюємо досить тривалий час та володіємо репутацією професіоналів своєї справи. Ми ніколи не зупиняємось на здобутому, а постійно рухаємось вперед, створюючи нові засоби захисту рослин та пропонуючи нашим клієнтам інноваційні підходи у вирішенні складних питань аграрного сектору.

Ціль нашої діяльності – це не підрахунок прибутків та отримання власної вигоди, а взаємовигідні партнерські відносини, результатом яких стануть високі урожаї та успішна реалізація вирощеної продукції. Компанія «Украгроком» цінує кожного свого клієнта та поважає його вибір.

УКРАГРОКОМ – ПОДБАЙМО ПРО ВРОЖАЙ РАЗОМ!

Джерело: ✎ uak.com.ua

Контактная информация:

E-mail: office@uak.com.ua

Тел.: +38 (044) 251 45 83

Сайт поставщика: Перейти –›

Страна расположения центрального офиса: Украина

Адрес расположения центрального офиса: 02660, м. Київ, вул. Бориспільська 7

Производители