14-10-2019

ПП «Агропром-центр» - подробнее

Рейтинг: 60

Компанія «Агропром -Центр» розпочала свою історію в 1999 році в місті Красноармійську Донецької області.

Ми бачимо перспективу сільськогосподарського бізнесу та розвиваємо дистрибуцію засобів захисту рослин і насіння з метою ефективної допомоги аграріям сходу, центру та півдня України у розвитку культури землеробства на основі сучасних технологій і вирощування якісних врожаїв.

Бажання розвиватися, будувати системний сучасний бізнес, дозволило компанії «Агропром-Центр» стати офіційним представником найбільших світових компаній: «Байєр», «Сингента», «Піонер» та багатьох інших.

Фірма «Агропром-Центр» володіє розвиненою інфраструктурою для того, щоб надавати аграріям сервіс високого рівня: від агрономічних консультацій до продажу та своєчасної доставки необхідних покупцеві насіння та засобів захисту рослин, регуляторів росту рослин і добрив. До структури компанії входять власний сертифікований склад для зберігання товарів, власний автопарк і відділ продажів, що складається з досвідчених агрономів і менеджерів.

Велика частина співробітників «Агропром-Центр» працює в колективі з першого дня роботи компанії.

Починаючи з 2013 року «Агропром-Центр» — це група компаній, до якої входить ПП «Агропром-Центр» і ТОВ «Агропром-Центр Полтава».

Представники компанії ПП «Агропром-Центр» працюють у Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Одеській, Полтавській, Житомирській, Вінницькій, Чернігівській, Черкаській та Київській областях.

Представники ТОВ «Агропром-Центр Полтава» — активно працюють на ринку Полтавської та Кіровоградської областей.

Контактная информация:

E-mail: agropromcenter1999@gmail.com

Тел.: (044) 467-56-31

Сайт поставщика: Перейти –›

Страна расположения центрального офиса: Украина

Адрес расположения центрального офиса: 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, буд. 60, корпус П(Кирилівська 60А), офіс 9

Прочее: (050) 425 40 84

Производители