14-10-2019

ТОВ «Агропром-центр Полтава» - подробнее

Рейтинг: 60

Компанія Агропром-Центр є постачальником якісних і перевірених засобі захисту рослин як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. На фірмі працюють кваліфіковані фахівці, які нададуть будь-яку консультацію по пропонованого товару. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Компанія Агропром-Центр пропонує широкий асортимент: засоби захисту рослин (інсектициди, фунгіциди, гербіциди, родентициди, протруйники і ін) насіння кукурудзи, соняшнику, ріпаку озимого, пшениці, ячменю, сорго силосного, цукробого буряка органічні добрива, мікродобрива та стимулятори росту рослин. Наші переваги:
100% гарантія якості! Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками продуктів агрохімії, і всі препарати мають сертифікати якості. Ми не продаємо фальсифікати, реалізуємо тільки оригінальну, сертифіковану в Україні продукцію. Оптові ціни (залежать від препарату, обсягу пляшок і ваги розчинів - уточнюйте у менеджера). Безкоштовно доставляємо продукцію по всій Україні протягом 1-2 днів будь-якій зручній клієнту службою доставки. Діють сезонні знижки. Безкоштовна консультація та безкоштовний підбір найбільш відповідного препарату. Слідкуйте за новинами компанії - ми регулярно проводимо акції для наших клієнтів.
Наш досвід в даному сегменті ринку - більше 16 років. Наші співробітники відмінно розбираються не тільки в асортименті, але і в дрібних нюансах застосування хімічних засобів, виходячи з типу рослинності і ґрунту, з чим обов'язково поділяться з вами!

Контактная информация:

E-mail: apcpoltava@ukr.net

Тел.: +38096009-33-32

Сайт поставщика: Перейти –›

Страна расположения центрального офиса: Украина

Адрес расположения центрального офиса: 36020, ГОРОД ПОЛТАВА, УЛИЦА КОТЛЯРЕВСЬКОГО, ДОМ 1/27, КВАРТИРА 409

Прочее: +38096009-33-32

Производители