23-04-2021

ТОВ "Украгросервіс Т.О.В." - подробнее

Рейтинг: 60

Підприємство «Украгросервіс» має великий досвід роботи на аграрному ринку, зарекомендувавши себе надійним партнером для сільгоспвиробників у різних регіонах України.

Ми не тільки постачаємо продукцію найкращих світових виробників, - наша команда професійних менеджерів у регіонах допомагає клієнтам знайти оптимальні рішення для вирощування та отримання найкращих врожаїв різних сільськогосподарських культур.

У своїй роботі ми керуємось гаслом вести таку діяльність, яка забезпечує поєднання новітніх агропромислових технологій, сучасного менеджменту з віковим досвідом та мудрістю хліборобів, шанобливим ставленням до землі та селянської праці. Давній досвід праці на родючій землі поєднується з новітньою думкою, вірою та турботою про добробут людей та суспільне благо.

Ми прагнемо задовольнити потреби наших клієнтів у екологічно безпечній продукції світової якості та високопрофесійному консультативному супроводі, у той же час ми виступаємо за чесну і здорову конкуренцію, котра стимулює розвиток та надає клієнтам право повноцінного вибору.

Контактная информация:

E-mail: info@uas.com.ua

Тел.: +38 044 258 55 14

Сайт поставщика: Перейти –›

Страна расположения центрального офиса: Украина

Адрес расположения центрального офиса: 09000, Київська обл., Сквирський р-н, м. Сквира, вул. Щорса, 100

Прочее: Факс: +38 044 258 50 47

Производители