22-04-2021

ТОВ "Компанія «Гранд-Агро" - подробнее

Рейтинг: 60

ТОВ «Гранд Агро» на сільськогосподарському ринку України працює не один рік. Напрям комплексного забезпечення сільськогосподарських виробників ЗЗР, міндобривами, насінням та сільськогосподарською технікою різного призначення, є приоритетним завданням розвитку товариства у всіх регіонах України.
Працівники які зібралися, зарекомендували себе надійними, порядними, серйозними, творчими і діловими партнерами про що свідчить довіра споживачів і високий авторитет у своїй сфері діяльності.
В тих областях України де вже є наші представництва, Вам запропонують найвигідніші умови праці.
Великий асортимент продукції, технологічна підтримка досвідчених високопрофесійних фахівців-однодумців, які зацікавлені в прогресивному зростанні товариства та кваліфікованій підтримці сільгоспвиробника – це основні складові, що сприяють зміцненню наших швидкозростаючих позицій на ринку агрохімічної продукції України.
Наша пропозиція задовольняє найвибагливішого покупця, від агронома-початківця до фермера-професіонала.
Ми твердо переконані, що наша хліборобська справа, прискіпливо вирішувати нагальні проблеми господарів у досягненні значно вищих, стабільних і якісних врожаїв.
Свої знання та професійний рівень ми систематично вдосконалюємо тренінгами, участю в семінарах, спеціалізованих виставках тощо.
Наша команда постійно тримається на пульсі динамічно розвиваючого агробізнесу та впевнено дивиться в майбутнє, йде в нього з новітніми вимогами сьогодення, тому запрошуємо Вас, сільськогосподарських виробників, до взаємовигідної плідної співпраці вже сьогодні.
Сьогодні ми можемо запропонувати препарати провідних виробників: Сингента, Нуфарм, Август Україна, Кемікл Агро, реалізується високоякісне насіння, Сингента, Сади України, насіння вітчизняної селекції.
Для великих сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств, залежно від об’ємів замовлень, існує гнучка система знижок.
Поряд  з офіційною дистрибюцією ми надаємо такі види послуг:
- забезпечуємо  агрономічний супровід вирощування сільськогосподарської продукції;
- надаємо кваліфіковані поради щодо визначення індивідуальної потреби агрохімікатів та пестицидів;
Проводимо закупівлю та реалізацію вирощеної сільськогосподарської продукції.

Контактная информация:

E-mail: info@grand-agro.com.ua

Тел.: (053) 6172410

Сайт поставщика: Перейти –›

Страна расположения центрального офиса: Украина

Адрес расположения центрального офиса: 03039 м. Київ проспект Червонозоряний, 119 оф. 520

Прочее: тел.: (044) 332-31-10 факс.: (044) 455-95-75

Производители