19-01-2022

Укрросхим ТОВ ТД - детальніше

Рейтинг: 60

Компанія більше 15 років успішно працює на ринку мінеральних добрив та сільскогосподарських послуг. За цей час ми встигли зайняти достойну нішу серед дистриб'юторських компаній в данній сфері.

    У 2000-му році, коли був закладений фундамент для створення підприємства, ми ставили мету побудувати успішну систему забезпечення аграріїв України якісною продукцією.

     

      За більш ніж 15 років роботи ми розвивались і з кожним роком завойовували довіру і повагу наших партнерів і клієнтів. Серед основних партнерів – провідні виробники мінеральних добрив України, Білорусі, Росії,  Казахстану    та ін. За останні 3 роки ми розширили географію збуту і відкрили близько 10 складів в різних областях України. Зараз для зручності  наших клієнтів  можливо придбати продукцію в Сумській, Харківській, Полтавській, Дніпровській, Кіровоградській, Одеській та в інших областях. Дистриб'юція нашої продукції проводиться на всій території України залізничним та автотранспортом.

        Ми завжди знаходимо підхід до кожного клієнта, намагаємося відповідати  Вашим потребам.

 

        Наша якість і надійність – гарантія Вашого успіху!

 

Наша Місія:

Якісна продукція, ефективна робота досвідченої команди – це запорука Вашого успіху.

 

 Цінності:

 

- Клієнторієнтованість

Ми працюємо для повного задоволення клієнта, вивчаючи його потреби, забеспечуємо якісним сервісом і першокласним продуктом. Ми цінуємо наших клієнтів.

 

- Розвиток та ріст

Ми розвиваємося і прагнемо йти  в одному напрямку з сучасними технологіями і принципами ведення бізнесу, пропонуючи нашим клієнтам тільки найкраще.

Контактна інформація:

E-mail: 678127@ukr.net

Тел.: 38 (0542) 67 81 28 +38 (0542) 67 81 29 +38 (0542) 67 81 30

Сайт постачальника: Перейти –›

Країна розташування центрального офісу: Украина

Адреса розташування центрального офісу: вул. Ковпака , 4 Суми, Україна

Інше: Офіс з продажу по центральній та південній Україні +38 (067) 540 83 38 вул. Вокзальна, 2а Софіївський р-н, с. Девладове Дніпровська обл. Україна

Виробники