12-11-2019

ТОВ «ГАЛИЧ АГРО-СТЕК» - подробнее

Рейтинг: 60

Товариство з обмеженою відповідальністю “Галич Агро-Стек” (скорочена назва підприємства, відповідно до установчих документів – ТОВ “Галич Агро-Стек”), зареєстроване торгово-реєстраційною палатою Тернопільської міської ради 20.04.2001 року, місцезнаходження: м. Тернопіль, вул. Бригадна, 35. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 31490594.

Основним видом господарської діяльності підприємства є оптова торгівля засобами хімічного захисту рослин (60% обороту), насінням сільськогосподарських культур (20%), а також сільськогосподарською продукцією та продукцією с/г переробки (30%) (відхилення +/- 5-7%).

Історія підприємства, маркетинг і динаміка росту.

Компанія «Галич Агро-Стек» на сільськогосподарському ринку з 2001 року, та сьогодні є офіційним представником провідних фірм-виробників засобів хімічного захисту рослин, серед них компанія із світовим ім’ям – “Сингента» яка є лідером на світовому агрохімічному ринку, метою якої є забезпечення стабільного сільськогосподарського виробництва за допомогою інноваційних досліджень та технологій і посідає третє місце на світовому ринку високоякісного насіння.

Основним завданням компаній є комплексне забезпечення сільгоспвиробників якісними засобами захисту, мінеральними добривами та насінням.

Наша компанія це дружній колектив, що впевнений у своїх силах, професіонали, які мають достатні знання та великий досвід роботи, однодумці, які віддані сільськогосподарському виробництву та селу, та добре себе зарекомендували.

Компанія представляє на ринку збалансований асортимент засобів захисту рослин та є провідним постачальником інсектицидів, фунгіцидів та протруйників насіння в області.

Необхідність комплексного обслуговування с/г виробників спонукає підприємство крім продажу засобів захисту рослин забезпечувати господарства якісним насіннєвим матеріалом та мінеральними добривами, надавати с/г виробникам товарні кредити, відтермінування у сплаті коштів за отриманий товар, надавати препарати в обмін на с/г продукцію (зерно, ріпак, кукурудза) користується попитом на ринку.

Пропонуємо препарати як перед- так і для післяпосівної обробки більшості культур. Ми абсолютно впевнені в якості товару, який постачаємо сільгоспвиробникам, допомагаємо їм планувати програми захисту своїх посівів. Попереднє планування сприяє порівнянню різних підходів, оптимізацію та вибір найефективніших дій захисту врожаю. Для надання консультацій, сприяння в розробці технологічних карт і систем захисту культур безпосередньо виїжджаємо в господарства.

Основна задача компанії не лише забезпечити своєчасну доставку засобів захисту рослин, насіння чи мінеральних добрив, але і навчити та допомогти підібрати найбільш ефективні, економічно вигідні, екологічно безпечні засоби захисту рослин, перспективні сорти, мінеральні добрива для кожного клієнта з врахуванням культур і регіону. Працюючи на принципах взаємоповаги, чесності і порядності, довіри і надійності з будь-яким клієнтом завжди знаходимо спільну мову. У кожному випадку буде запропоновано оптимальний варіант, який допоможе без зайвих витрат досягти вагомих результатів.

В результаті тісного співробітництва з виробниками та покупцями, під час проведення семінарів та Днів Поля, відбувається постійний обмін знаннями, досвідом та різноманітною інформацією. Методики, які ми пропонуємо та самі, як товаровиробники с/г продукції, застосовуємо на практиці, є завжди економічно вигідними, прибутковими та сталими, для цього і працює компаній «Галич Агро-Стек»: щоб старання кожного господаря на землі були результативними, плідними, приносили задоволення і прибуток.

Структура підприємства.

Організаційна структура підприємства складається з відділів збуту, постачання, по роботі з представництвами, бухгалтерської, фінансової та логістичної служб.

Сітка продаж компанії охоплює Тернопільську, Рівненську, Львівську Івано-Франківську, Закарпатську, Чернівецьку, Волинську, Вінницьку, Київську, Чернігівську та інші області.

З метою забезпечення господарської діяльності підприємство орендує офісне приміщення за адресою м. Тернопіль, вул. Бригадна, 35 , має в наявності складські приміщення загальною прощею понад 1300 м.кв.

Конкурентні переваги, перспективи розвитку

ТОВ «Галич Агро-Стек» має багаторічний досвід роботи роботи на ринку засобів захисту рослин. За цей час налагоджені стійкі ділові зв”язки як з постачальниками, так і з безпопередніми покупцями. Розвиток галузі і економіки загалом примушує працювати в умовах жорсткої конкуренції. Для завоювання ринку по наданню агрохімічних послуг, компанія «Галич Агро-Стек» розробляє і впроваджує програми по: – підвищенню родючості грунтів, – оптимізації комплексу заходів, виконання яких дозволить сільгоспвиробникам – клієнтам підприємства збільшити врожайність продовольчого зерна, поліпшити його якість, – насинення ринку засобів захисту рослин різноманітною і якісною продукцією. Реформування с/г підприємств, зміна форм господарювання дозволить поліпшити стан галузі, оскільки залучення платоспроможних інвесторів на село дало можливість придбати матеріально-технічні ресурси. В результаті держава отримала відносно не погано працюючі підприємства, та наша компанія – платноспроможного споживача.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучка система накопичувальних знижок і надання особливих умов постійним клієнтам – це ті риси, що якісно відрізняють нас на ринку з-поміж інших.

Джерело: ✎ galych-agro.com.ua

Контактная информация:

E-mail: galych_ua@ukr.net

Тел.: +38 (0352) 43 43 12

Сайт поставщика: Перейти –›

Страна расположения центрального офиса: Украина

Адрес расположения центрального офиса: 46012, м. Тернопіль, вул. Бригадна, 35

Производители