08-08-2020

Карбоксилатний стирол-бутадієновий сополімер - подробнее

Рейтинг: 0

Поверхнево-активна речовина, склеювач, що використовується для зменшення розтріскування стручків ріпаку та гороху, а також як прилипач для підвищення ефективності пестицидів.

Физико-химические свойства

Физико-химические свойства макросетчатых изопористых полимеров стирола значительно отличаются от свойств аналогичных по химической природе сополимеров стирола с ДВБ, что обусловлено их разными способами синтеза и разной структурой.
Для повышения теплостойкости полистирола общего назначения стирол со-полимеризуют с другими мономерами. Наряду с повышенной теплостойкостью и хорошими диэлектрическими свойствами сополимеры стирола обладают хорошими химической стойкостью, прозрачностью, блеском поверхности.

Действие на вредные организмы

Карбоксилатний стирол-бутадієновий сополімер формує на обробленій поверхні рослини напівпроникної полімерної мембрани, котра дозволяє воді випаровуватись із поверхні стручка і одночасно запобігає проникненню вологи до тканин рослини. Отже, за рахунок еластичних властивостей та регуляції обміну вологи він запобігає розтріскуванню стручків.

Применение

На відміну від препаратів подібної дії, що належать до піноленової групи та виробляються з рослинного екстрак ту, Еластік® є повністю синтетичним продуктом, що синтезується в контрольованих умовах, характеризується стабільною якістю і, відповідно, забезпечує стабільну ефективну дію. На відміну від піноленів, для полімеризації Еластіку® не потрібне денне світло, що є важливою перевагою у разі застосування препарату у передвечірній або вечірній час.

Препараты содержащие действующие вещество

Препараты