07-05-2021

ТОВ «АГРОРОСЬ» - подробнее

Рейтинг: 60

НАША ІСТОРІЯ В РОКАХ

АГРОРОСЬ

«АгроРось» - товариство, що займається виробництвом і реалізацією високопродуктивного посівного матеріалу зарубіжної і вітчизняної селекції, постачанням оригінальних засобів захисту рослин виробництва провідних компаній світу і всіх видів мінеральних добрив та добрив для позакореневого підживлення по всій території України.

Компанія розпочала свою діяльність в 1994 році і за час свого існування зайняла одне з провідних місць на українському ринку засобів хімічного захисту рослин, насіння сільськогосподарських культур та сільськогосподарської техніки.

Головний офіс компанії знаходиться в історичному місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області в центрі України. Це дозволяє підтримувати ділові контакти майже з усіма областями нашої держави.

ТОВ “АгроРось” являється одним з основних дистриб’юторів таких відомих виробників засобів захисту рослин як “Сингента” (Швейцарія), “БАСФ” (Німеччина), “Байєр КропСайєнсес” (Німеччина), ФМСі (США), “Дюпон” (США), “Кемтура” (Великобританія), “Кемінова“ (Данія), “Аріста” (Японія),

Тісна співпраця по реалізації та виробництву високоврожайного посівного матеріалу злакових, технічних та олійних культур пов’язує підприємство з “Лембке”, ”Сингента”, ”Піонер”, ”Монсанто”, ”ЗААТБАУ”, ”Лімагрейн”, ”Заатен Уніон”, ”Євраліс”, ”Коссад Сіменс”.

Наша команда володіє високим рівнем компетентності та професіоналізму. Наші менеджери регулярно проходять навчання за програмами провідних компаній - виробників пропонованої нами продукції, а також завдяки професійному розвитку володіють знаннями і досвідом для самостійного проведення семінарів та освітніх класів. Наші поради та консультації ґрунтуються лише на перевірених нашими агрономами технологіях, на аналізі відгуків наших постійних клієнтів та на практичному досвіді усієї команди ТОВ «АгроРось» та Агрофірми «АгроРось».

Джерело: ✎ agroros.com.ua

Контактная информация:

E-mail: office@agroros.com.ua

Тел.: +38 (04735) 2 35 90; +38 (04735) 2 58 55

Сайт поставщика: Перейти –›

Страна расположения центрального офиса: Украина

Адрес расположения центрального офиса: 19400, Черкаська обл., м. Корсунь-Шевченківський, вул. Тараса Шевченка, 39

Производители