07-05-2021

ТОВ НВФ «АГРОСВІТ» - подробнее

Рейтинг: 60

Науково-виробнича фірма «Агросвіт» представлена на ринку України з 1996 року. Діяльність компанії — впровадження нових технологій, а також продаж засобів захисту рослин, якісного посівного матеріалу та добрив, як вітчизняного, так і закордонного виробництва. 

НВФ «Агросвіт» широко відома на території України завдяки власній мережі представництв та філій. Компанія має заслужений авторитет завдяки професіоналізму та порядності своїх менеджерів. Діяльність компанії спрямована на комплексне вирішення проблем сільськогосподарського виробництва. Основні принципи та пріоритети в ведені бізнесу - це відкритість, передбачуваність для партнерів та гарантія виконання своїх зобов'язань.  Своєчасність поставок, в тому числі дефіцитної продукції, забезпечується налагодженими відносинами з постачальниками та сучасною системою транспортної логістики по Україні.

Кваліфіковані представники компанії з вищою агрономічною освітою безкоштовно надають консультації господарствам та мають індивідуальний підхід до клієнта.  Однією з особливостей компанії є робота з клієнтом протягом всього року і надання консультацій безпосередньо на полях.

Центральний офіс підприємства знаходиться в місті Олександрія. Компанія представлена в Кіровоградській, Київській, Черкаській, Херсонській, Вінницькій, Миколаївській, Полтавській, Дніпропетровській та Одеській областях.

Джерело: ✎ www.agroswit.com.ua

Контактная информация:

E-mail: office@agroswit.com.ua

Тел.: +38 (05235) 7 05 97; +38 (05235) 7 09 25; +38 (05235) 7 08 51

Сайт поставщика: Перейти –›

Страна расположения центрального офиса: Украина

Адрес расположения центрального офиса: 28020, Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, смт. Приютівка, вул. Межева 2/1

Производители