23-10-2019

Центуріон - подробнее

Характеристики препарата

Производитель - Arysta LifeScience ;

Культуры: Цукровий буряк; Горох; Льон-довгунець; Ріпак ярий; Соя; Цибуля;

Проблемы: Злакові бур’яни;

Вещества: Клетодим;

Классы пестицидов: Циклогександионы ;

Классы пестицидов: Гербициды;

Поставщики: Администратор;

Рейтинг: 0

Описание препарата

Діюча речовина: клетодим, 240 г/л

Препаративна форма: концентрат, що емульгується

Упаковка: бутель 1 л, каністра 3 л

Норма витрати робочого розчину
100-300 л/га

Особливі характеристики
З 2012 року Центуріон® постачається в Україну лише з ПАР Аміго Стар. Завдяки ПАР Аміго Стар, Центуріон® проникає всередину листка як через продихи, так і через кутин кутикули, не знищуючи воскового нальоту. Застосування препарату рекомендується в співвідношенні 1:2.
Завдяки неперевершеній швидкості проникнення Центуріон® зберігає високу і стабільну ефективність за будь-яких погодних умов у рекомендованих нормах, у т.ч. має стійкість до змиву сильними опадами протягом години після застосування.
Центуріон® ефективно контролює більше 40 видів однорічних та багаторічних злакових бур’янів, у т.ч.проблемних для контролю грамініцидами інших хімічних груп серед яких:

– однорічні – тонконіг однорічний, куряче просо, мишій (види);

– багаторічні – пирій повзучий, осокові, гумай.

Період напіврозкладу Центуріон® у в грунті 1-3 дні, що повністю виключає потрапляння у грунтові води та будь-які обмеження у сівозміні. 
Центуріон® краще застосовувати окремо від інших гербіцидів. Проте, у випадку сильного забур’янення двосім’ядольними бур’янами Центуріон® із ПАР Аміго Стар може ефективно комбінуватися в бакових сумішах із гербіцидами проти двосім’ядольних бур’янів (Комрад, Конкістадор).

Рекомендації щодо застосування 
Приготування робочого розчину: заповнити бак на половину водою і при постійному перемішуванні додати спочатку Центуріон®, а потім ПАР Аміго Стар® разом із потрібним об’ємом води. Робочий розчин має бути використаний у день приготування.
Придатний для мало – та мікрооб’ємного обприскування. Через високу чутливість рослин до дії пестицидів у фазі сім’ядолей не бажано застосовувати Центуріон® з ПАР Аміго Стар® вранці по росі та після атмосферних опадів з нормою витрати вищої за 0,6 л/га.
Дотримання рекомендованих норм витрати у відповідну фазу розвитку бур’янів, а також загальних регламентів застосування пестицидів, унеможливлює повторне відростання бур’янів.

Застереження
Слід уникати змішування 2-х і більше препаратів із сильновираженою системною дією. Зокрема недопустимим є змішування клетодиму з таким діючими речовинами, як: клопіралід, ізоксабен, бентазон. У кожному конкретному випадку бажано проводити тест на сумісність у бакових сумішах.

Норма внесения

Культура, об’єкт, що обробляється* Об’єкт, проти якого обробляється Норма витрати, л/га Час обробок
Центуріон® Аміго Стар
Буряки (цукрові, столові, кормові), горох, льон- довгунець, ріпак, соняшник, соя, цибуля (крім цибулі «на перо») Однорічні злакові бур’яни 0,2-0,4 0,4-0,8 У фазу 2-6 листків у бур’янів (незалежно від фази розвитку культури)
Багаторічні злакові бур’яни 0,4-0,8 0,8-1,6 За висоти бур’янів 10-20 см (незалежно від фази розвитку культури)