12-11-2019

Скальпель - подробнее

Характеристики препарата

Производитель - Arysta LifeScience ;

Культуры: Цукровий буряк;

Проблемы: Борошниста роса; Церкоспороз;

Вещества: Флутріафол;

Классы пестицидов: Триазолы ;

Классы пестицидов: Фунгициды;

Рейтинг: 0

Описание препарата

Діюча речовина: флутріафол, 250 г/л

Препаративна форма: концентрат суспензії

Упаковка: каністра 5 л

Норма витрати робочого розчину
100-300 л/га

Механізм дії
Діюча речовина фунгіциду Скальпель® інгібує процес деметилювання біосинтезу стиролів і порушує вибірковість проникності клітинних мембран патогенів. Характерною особливістю Скальпелю® є його властивість швидко проникати в рослину, рухатись по тканинах до місця локалізації інфекції та знищувати хворобу.
Скальпель® діє при понижених температурах повітря (5-10oС) і не змивається опадами через 1 годину після проведення обприскування. Скальпель® надійно та тривалий час (3-4 тижні) захищає рослини від патогенів, у тому числі новоутворені в процесі росту та розвитку частини рослин.
Завдяки високій мобільності діючої речовини у тканинах рослин Скальпель® поєднує лікувальні та профілактичні властивості і забезпечує захист рослин від патогенів уже через 6-7 годин після застосування.Скальпель® може комбінуватися в бакових сумішах із гербіцидами та фунгіцидами. Перед використанням рекомендується провести тест на сумісність.

Норма внесения

Культура, об’єкт, що обробляється Об’єкт, проти якого обробляється Норма витрати, кг/га Час обробок Максимальна кратність обробок
Буряки цукрові Борошниста роса, церкоспороз 0,25 Обприскування посівів в період вегетації 2