22-04-2021

Фунгазіл - подробнее

Характеристики препарата

Производитель - Arysta LifeScience ;

Культуры: Картопля;

Проблемы: Звичайна парша; Ризоктониоз;

Вещества: Імазалілу сульфат;

Классы пестицидов: Имидазолы ;

Классы пестицидов: Протравители;

Рейтинг: 0

Описание препарата

Діюча речовина: імазалілу сульфат, 133,5 г/л

Препаративна форма: розчинний концентрат

Упаковка: каністра 5 л

Рекомендації щодо застосування
– У процесі збору врожаю та при транспортуванні бульби картоплі можуть механічно пошкоджуватись,що призводить до ураження картоплі різними збудниками захворювань.
– Тому, дуже важливо застосувати Фунгазіл® протягом 1-5 діб після збору врожаю,до загоєння механічних ушкоджень бульб.
– Фунгазіл® застосовують за допомогою гідравлічного або дискового обприскувача,що встановлений разомі з захисним щитком поверх роликового столу або конвеєра
– Фунгазіл®, розведений в 1-2 л води,застосовують на тону бульб картоплі звикористанням обприскувального обладнання, яке має форсунковий або щілинний розпилювач і наносить робочий розчин шляхом дрібного розпилення на бульби картоплі, які транспортуються по роликовому конвейеру.
– Необхідно забезпечити перевертання бульб картоплі на конвеєрі для їх обробки з усіх боків. Більші об’єми робочої рідини в межах можливостей обприскувального обладнання забезпечують краще покриття бульб та проникнення в місця їх ушкоджень і, відповідно, кращий контроль захворювань. Для якісної обробки бульби картоплі повинні бути чисті від грунту (допускається забруднення не більше 5% поверхні). Поверхня бульб картоплі перед обробкою може бути сухою або вологою, але не мокрою.
– Обробка є найбільш ефективною, якщо проведена відразу після збору врожаю, але в будь-якому випадку не пізніше січня.
– Препарат зберігає стабільність затемператури -5 градісів Цельсія в продовж 24 годин. У випадку замерзання препарату, його можна знову використовувати після його розморожування при кімнатній температурі та розмішування до моменту зникнення кристалів.

Норма внесения

Культура, об’єкт, що обробляється Норма, л/т насіння Шкідливий організм, проти якого обробляється Спосіб, час обробки
Бульби картоплі 0,15 Парша срібляста (Helminthosporium solani), Парша звичайна Ризоктоніоз (Rhizoctonia solani) Нанесення розчином препарату способом обприскування під час пропускання бульб через конвеєр чи роликовий стіл, за норми робочого розчину 1-2 л води на 1 тону насіння