20-11-2019

ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «НАСІННЯ»» - подробнее

Рейтинг: 60

ТОВ "Торговий дім "Насiння"" - визнана українська компанія, яка спеціалізується на виробництві і продажі насіння цукрового буряка. Компанія створена на базі виробничих потужностей двох провідних насінних заводів України - "Агроград" (Вінницький насінний завод) та "Ворскла" з метою створення інтегрованої структури, здатної звістці ефективну маркетингову політику, вирішувати питання розвитку і диверсифікації виробництва. Виробничі потужності двох заводів дозволяють задовольнити усі потреби українських виробників цукрового буряка у високоякісному насінні цукрового буряка.

Сучасне устаткування і європейські технології дозволяють робити насіння цукрового буряка з будь-якою, необхідною для покупця, системою обробки - фракційне розділення, інкрустація, дражування, капсулювання, обробка захисно-стимулюючими речовинами, упаковка.

Кадровий потенціал підприємства - фахівці-насінняри, фахівці промислової обробки і підготовки насіння, економісти-аналітики, маркетологи, юристи - здатні вирішувати увесь об'єм питань, пов'язаних з виробництвом, просуванням і ефективною торгівлею фабричним насінням цукрового буряка і засобами захисту рослин в умовах жорсткої конкуренції.

Джерело: ✎ nasinnya-torgoviy-dim.business-guide.com.ua

Контактная информация:

E-mail: office@tdn.kiev.ua

Тел.: +38 (044) 249 68 95

Сайт поставщика: Перейти –›

Страна расположения центрального офиса: Украина

Адрес расположения центрального офиса: 03150, м. Київ, вулиця Предславинська, буд. 34-Б

Производители