23-10-2019

ТОВ «СЕДНА-АГРО» - подробнее

Рейтинг: 60

Історія

Ідея дистрибуції  продукції  для захисту рослин та насіння провідних виробників виникла у зв’язку з потребою українського аграрного ринку саме  в якісній, сертифікованій продукції та надійній системі її забезпечення.  Тому й була заснована компанія «СЕДНА-АГРО» , її назва виникла ще в 2003 році, коли 14 листопада   астрономи відкрили нову планету, що обертається навколо Сонця.  На думку вчених, Седна, що названа на честь ескімоської богині океану, є найбільш первозданно чистим об’єктом у Сонячній системі. Відкриття цієї планети стало одночасно проривом в астрономії та доказом того, що з розвитком технологій люди тільки почали відкривати для cебе Всесвіт. Так і з компанією «СЕДНА-АГРО» кожен клієнт може відкрити для себе  нові можливості для свого бізнесу та  найновітніші досягнення системи захисту рослин та насіння.

Компанія «СЕДНА-АГРО» була створена 13 жовтня 2004 року . За цей час «СЕДНА-АГРО»  розширила сфери своєї діяльності та впливу. Нашими партнерами є господарства розташовані в Черкаській, Харківській, Полтавській, Вінницькій, Кіровоградській, Миколаївській, Сумській, Херсонській, Одеській та Київській областях.

Досвід роботи, накопичені знання, відданість принципам та перманентний розвиток дозволяє «СЕДНА-АГРО» формувати цивілізований агробізнес в Україні.

Джерело: ✎ sedna-agro.com.ua

Контактная информация:

E-mail: sedna.agro.ltd@gmail.com

Тел.: +38 (04746) 2 37 37; +38 (067) 442 04 60

Сайт поставщика: Перейти –›

Страна расположения центрального офиса: Украина

Адрес расположения центрального офиса: 19100, Черкаська обл. м. Монастирище, вул. Cоборна, буд. 3

Производители