23-04-2021

ПП "Компанія Росток Агро" - подробнее

Рейтинг: 60

Про компанію
ПП “Компанія Росток-Агро” (PE “Rostok-Agro Company”) – офіційний дистриб’ютор засобів захисту рослин, посівного матеріалу, мікроелементів. Це - команда професіоналів, діяльність якої направлена на розвиток потенціалу сільськогосподарського виробництва України. Досвід роботи – з 2009 року.
Ми продаємо та доставляємо тисячі найменувань насіння, засобів захисту рослин та мікроелементів і надаємо консультації, що Вам потрібно зробити для покращення врожайності.

Ми пропонуємо:
Насіння (гібриди та сорти): соняшник, соя, ріпак, кукурудза та інші.
Пестициди: гербіциди, інсектициди, фунгіциди, протруйники, прилипачі, десиканти, регулятори росту та інші.
Мікроелементи: мікродобрива, деструктори, антистресанти, біопрепарати, iнокулянти, стимуляторів росту та інші. 

Наші переваги:
Аграрний досвід. Наші спеціалісти 80% свого робочого часу працюють в полях клієнтів компанії, тому, співпрацюючи з нами, Ви переймаєте досвід десятків спеціалістів, які підберуть оптимальну схему захисту та підживлення Ваших культур.
Зберігання. Ми маємо власні паспортизовані, опалювальні та вентильовані склади, де зберігають свою продукцію ряд виробників: ALFA Smart Agro, Нертус, Планта Групп, DVA Agro та інші.
Власний автотранспорт. Забезпечуємо швидку та зручну доставку замовлень. Пропонуємо послуги по перевезенню вантажів компаніям-партнерам.
Наукова діяльність. Ми маємо власні земельні ділянки, на яких ми, спільно з нашими науковцями, розвиваємо діючі агротехнології, перевіряємо та розробляємо рекомендації по ним. Також розвиваємо партнерські стосунки шляхом проведення спільних наукових проектів, метою яких є розвиток та удосконалення технологій господарювання.

Контактная информация:

E-mail: office@rostok-agro.com

Тел.: +38 052 227 57 79

Сайт поставщика: Перейти –›

Страна расположения центрального офиса: Украина

Адрес расположения центрального офиса: 25014, м. Кропивницький, вул. Родникова, буд. 86

Прочее: факс: +38 052 256 99 16 (050) 457-71-51 (067) 521-72-26

Производители