22-04-2021

ТОВ "Остер" - подробнее

Рейтинг: 60

ТОВ „Остер” засноване у 1995 році. На ринку засобів захисту рослин активно працює з 2000 року . Основним видом діяльності підприємства є оптова та роздрібна торгівля засобами захисту рослин, торгівля насінням сільськогосподарських і овочевих культур та квітів; реалізація мінеральних та мікродобрив.

Компанія є дистрибютором таких фірм - виробників, як "Сингента", "Байєр КропСайєнс", "Дюпон", „Нуфарм”, "Самміт-Агро Юкрейн", "Мактешим-Аган", "Аріста ЛайфСайенс", "Піонер", "Монсанто", "Дікман Сідс", "Рейлін" та інших. На правах ексклюзиву ТОВ "Остер" імпортує в Україну повну лінійку амінокислотних мікродобрив органічного походження виробництва Компанії "Агрітекно Фертілізантес" (Валенсія, Іспанія).

Представництва ТОВ „Остер” працюють у Вінницькій, Кіровоградській, Черкаській, Полтавській, Сумській, Харківській, Дніпропетровській, Одеській, Хмельницькій областях. Представники компанії обслуговують господарства Чернівецької, Тернопільської, Донецької областей та АР Крим. Дочірні компанії функціонують у Київській - "Остер-Центр" - та Миколаївській - "Остер Сауз Ленд" - областях.

Клієнтами компанії „Остер” є понад 600 аграрних формувань, в тому числі агрохолдінги, цукрові заводи та крупні фермерські господарства.

Крім того, ТОВ „Остер” здійснює роздрібну торгівлю засобами захисту рослин: спільно з департаментом мілкої фасовки компанії „ Байєр Енвайронментал Сайенс Україна ” відкриті магазини під торгівельною маркою „Зелений Світ” у Вінницькій, Житомирській та Черкаській областях.

Компанія „Остер” є власником ліцензованих складів під зберігання насіння та ЗЗР, що розташовані у смт. Літин на земельній ділянці загальною площею 4га.

Завдяки плідній праці колективу компанія „Остер” стрімко розвивається, долає все нові горизонти та готова до співпраці у бізнесі з інвесторами та партнерами.

Контактная информация:

E-mail: ostervin@gmail.com

Тел.: +38 043 227 99 25

Сайт поставщика: Перейти –›

Страна расположения центрального офиса: Украина

Адрес расположения центрального офиса: 21001, м. Вінниця, вул. Володимира Антоновича, 7

Прочее: Факс: +38 043 227 99 25 (067) 430-41-92

Производители