23-04-2021

ТОВ "Сервісагро-Центр" - подробнее

Рейтинг: 60

ТОВ «Сервісагро-Центр» національна дистриб’юторська компанія, яка спеціалізується на комплексному забезпеченні сільськогосподарських підприємств засобами захисту рослин, насінням сільськогосподарських культур та мікродобривами.  Компанія працює на ринку з 2007 року і за роки роботи ми здобули репутацію відповідального і надійного партнера, забезпечуючи якість нашої продукції та надання взаємовигідних умов співпраці.

Стратегія компанії спрямована  на  розвиток довготривалих партнерських відносин з підприємствами та організаціями, діяльність яких пов’язана з сільськогосподарським виробництвом. Наша компанія виступає офіційним дистриб`ютором компаній виробників засобів захисту рослин (Байєр, БАСФ, Дюпон, Адама, Сингента, Укравіт, Нертус, Аріста, Терра Віта, Август), посівного матеріалу (Євраліс, Сингента, Піонер, Монсанто, Лембке, Маїсадур, інші) та мікродобрив (Інтермаг – Польща). Різноманітний спектр найсучаснішої  продукції для сільськогосподарського виробництва, що має в своєму асортименті наша компанія, в змозі забезпечити всі Ваші потреби для досягнення найкращих врожаїв. 

Місія нашої компанії - успіх та процвітання наших партнерів. 

Наше гасло - РАЗОМ КРАЩЕ!!!

Компанія має власне сільськогосподарське виробництво на землях Полтавської області загальною площею 2000 га. На базі господарства ми проводимо апробацію та впровадження новітніх технологій вирощування  сільськогосподарських культур. Мета створення такого господарства – вивчати та пропонувати лише найкращі продукти для наших партнерів, опираючись на власний досвід їх застосування.

Висококваліфіковані фахівці нашої компанії мають практичний досвід роботи, що дозволяє їм надавати професійні консультаційні послуги і супроводжувати клієнта згідно передових технологій вирощування сільськогосподарських культур. А відділ логістики та власні склади забезпечують якісне зберігання та вчасну поставку товару у господарства.

Контактная информация:

E-mail: sac.secretar@gmail.com

Тел.: +38 044 258 28 72

Сайт поставщика: Перейти –›

Страна расположения центрального офиса: Украина

Адрес расположения центрального офиса: 03040,м. Київ, вул. Васильківська 1, оф 212

Прочее: (044) 258-25-70

Производители