22-04-2021

ТОВ “Луганська фірма “АГРОХІМ” - подробнее

Рейтинг: 60

ТОВ «Луганська фірма по агрохімічному обслуговуванню сільського господарства «Агрохім» утворена в лютому 1995 року і є найбільшим оператором з продажу мінеральних добрив і хімічних засобів захисту рослин для сільгосппідприємств Луганської області, і, в менших обсягах - для Донецької, Харківської та інших областей. Ми також реалізуємо насіння зернових, технічних культур та багаторічних трав, спецодяг та засоби індивідуального захисту, сільськогосподарську техніку.

Ми володіємо найбільшою в нашому регіоні роздрібною мережею торгово-консультаційних центрів для городників, дачників і дрібних фермерів «Зелений Свiт» (спільний проект з компанією «Байєр», Німеччина), де реалізуємо насіння овочевих, квіткових і баштанних культур, газонних і кормових трав, мінеральні добрива, регулятори росту рослин, торфосуміші, хімічні та біологічні засоби захисту рослин, садовий інструмент і поливальний інвентар, укривні матеріали, міні сільгосптехніку для догляду за газонами і обробки грунту, а також багато іншого.

Ще один напрямок нашої роботи - Садовий центр «Луга Грін». Тут ми вирощуємо і реалізуємо декоративні рослини хвойних і листяних порід, розсаду однорічних і багаторічних квітів. Всі рослини вирощуються в контейнерах, що дозволяє висаджувати їх у відкритий грунт протягом усього року (за винятком зимового періоду).  

Контактная информация:

E-mail: agrohim.lg@yandex.ru

Тел.: +38(0642) 931227

Сайт поставщика: Перейти –›

Страна расположения центрального офиса: Украина

Адрес расположения центрального офиса: 91055, м. Луганськ, вул. Свердлова, 58

Прочее: Телефон: +38 (0642) 420937 Факс: (0642) 717996

Производители