25-02-2021

ПП «АДЛЄР» - подробнее

Рейтинг: 60

«… Ми самі мусимо стати тими змінами, яких хочемо домогтися від світу.»

Світ – не що інше, як усі ми. Сьогодні ми світ не переробимо. Проте від нас залежить певною мірою життя кількох десятків людей (їхніх сімей), що працюють на нашому підприємстві, кількох сотень наших клієнтів та партнерів та, можливо не безпосередньо, співробітників суміжних з нами організацій. Скромно, звичайно, але все ж таки більше, ніж нічого. Адлєр бере курс на гуманність. Мені хочеться, щоб кожен був щасливим, прокидаючись вранці з перспективою робити те, що допоможе розкритися його таланту, щоб кожен був на своєму місці й на своїй посаді. Я хочу, щоб наші менеджери вважали своїм завданням створити умови для успішного розвитку свого відділу і дбали про постійне зростання професіоналізму.

Ми створюємо співдружність людей, де результати стануть плодами захопленого ставлення до роботи. Ми всі живемо у світі конкуренції, де кожен норовить зробити так, щоб противник програв. В результаті, в програші мимоволі опиняються всі. Не шляхом конфлікту, не за допомогою сили нічого путнього не створити. Повага викликає повагу. Довіра спонукає того, кому її надано, стати гідним неї. Ми працюємо прозоро на довгострокову перспективу. Адлєр – компанія, котра базується на здорових цінностях. Прибуток для нас – природний результат здорового та гармонійного управління.

Обираючи нас, працюючи разом з нами, вас чекає задоволення від участі в казковій пригоді – повернення діловим стосункам людського обличчя. Може статися, що в глибині душі, ви будете відчувати гордість від того, що самі робите трохи кращим той світ, який залишите майбутнім поколінням.

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Приватне підприємство «Адлєр» розпочало діяльність 4 червня 2008 року з продажу засобів захисту рослин та насіння. Розвиваючи партнерські відносини з виробниками аграрної сфери, ПП «Адлєр» співпрацює з надійними постачальниками найкращої продукції на ринку України та закордону. Завдяки продажу якісного товару відомих брендів і гарно організованій роботі, компанія досягла значних успіхів.

МІСІЯ КОМПАНІЇ

Основною метою підприємства залишається і надалі забезпечення с/г виробників якісною і оригінальною продукцією. Продаж засобів захисту рослин, насіння, мікродобрив, цукру, с/г техніки та запчастин до неї. Надання кваліфікованих послуг з обслуговування різних сільськогосподарських машин, тобто налаштування і навчання.

Робота компанії здійснюється за рахунок активного вивчення аграрного ринку, розвитку партнерських відносин та збільшення об’ємів продаж. На сьогоднішній день ми співпрацюємо з 16 світовими виробниками в агропромисловій галузі. Плануємо і надалі виділяти значну частину часу для впровадження технології аграрного інтелекту.

ФІЛОСОФІЯ КОМПАНІЇ

Підприємство вважає, що доцільно підтримувати існуючі ділові зв’язки з виробниками-лідерами насіння та засобів захисту рослин, також розширяти коло своїх партнерів. Впроваджувати нові технології у сферах сільського господарства.

ПП «Адлєр» є надійним постачальником якісної продукції, що допомагає власникам аграрних підприємств отримувати стабільний і високий врожай. Завдяки організованій роботі наша компанія отримує відмінну оцінку від своїх клієнтів і партнерів.

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АДЛЄР"

Стратегічною метою ПП «Адлєр» є підтримка виробників у впровадженні нових технологій для прогресу сучасного фермерства. Надавати своїм клієнтам всю можливу інформацію, що необхідна для допомоги на шляху до прибуткового підприємства.

Джерело: ✎ adler.com.ua

Контактная информация:

E-mail: mail@adler.com.ua

Тел.: +38 (0412) 42 90 81

Сайт поставщика: Перейти –›

Страна расположения центрального офиса: Украина

Адрес расположения центрального офиса: 10007, м. Житомир, вул. Авіаторів, 9

Производители