20-11-2019

ТОВ «ІМПЕРІЯ АГРО» - подробнее

Рейтинг: 60

«Імперія-Агро» — дистриб’юторська компанія, яка найбільш динамічно розвивається на аграрному ринку України. Основною цінністю для клієнтів в роботі компанії є якісний  та оперативний сервіс. Цю цінність забезпечує, перш за все, персонал. Саме від його кваліфікації, ефективної взаємодії та мотивації залежить успіх компанії в реалізації своєї мети: стати компанією № 1 для клієнтів і персоналу.

Ми переконані, що запорукою успіху «Імперія-Агро» — є згуртована команда фахівців, яка  дозволяє нам пишатися нашими здобутками та бути впевненими в собі.  Фахівці нашої компанії, усіх її напрямків, заслужили репутацію одних з найбільш компетентних на ринку. Впевнені, що співпраця з «Імперія-Агро» є найкращою інвестицією в майбутнє вашої компанії. І це не тільки завдяки накопиченому досвіду, але і завдяки всім членам  команди «Імперія-Агро». Банально, проте це факт: наші співробітники — це унікальні фахівці, які,  крім  ретельного відбору, пройшли ще «вогонь, воду  та мідні труби».

Ми всі рівні, і для нас важлива думка кожного члена команди. Щоб забезпечити максимальний комфорт кожного працівника, в нашій компанії ми намагаємось створити дружню атмосферу. Адже  переконані, що робота, зроблена із задоволенням, стає більш ефективною та приємною. Тому, саме індивідуальність, креативність та інноваційність мислення вітаються в нашій агрокорпорації!

Джерело: ✎ imperiya-agro.com

Контактная информация:

E-mail: sekretar@imperiya-agro.com

Тел.: +38 (0522) 35 91 00; +38 (0522) 35 91 01

Сайт поставщика: Перейти –›

Страна расположения центрального офиса: Украина

Адрес расположения центрального офиса: 25011, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Генерала Родимцева, буд. № 102, а/с №5

Производители