15-06-2024

UKRAVIT - детальніше

Рейтинг: 0

Компанія «UKRAVIT» – перший і найбільший український виробник препаратів для хімічного захисту сільськогосподарських культур промислового та приватного секторів.

Основним напрямком діяльності компанії є власне виробництво сучасних високоефективних пестицидів та агрохімікатів, в тому числі добрив з мікроелементами та засобів для знищення побутових шкідників.

Створення продукції розпочинається в лабораторіях «Інституту здоров’я рослин», відкритого компанією у 2018 році. Вчені Інституту розробляють нові та вдосконалюють існуючі формуляції препаратів і тестують новинки на відповідність міжнародним стандартам якості.

Готовий продукт виробляється на «Заводі UKRAVIT» в м. Черкаси – вітчизняному виробництві №1 засобів захисту рослин і комплексних висококонцентрованих рідких добрив з оптимально підібраними макро-, мезо-, мікро- та ультрамікроелементами в хелатній формі. Наразі на підприємстві діє понад 60 виробничих ліній, оснащених найкращим обладнанням. Фахівці підприємства постійно працюють над новими високопродуктивними розробками, вдосконалюють існуючі продукти, створюючи більш ефективні та безпечні форми.

Кожен етап виробничого процесу – перевірка сировини, проміжний контроль виробничих процесів і контроль якості готового продукту – відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки, що підтверджується сертифікатами ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001. Підприємство має ліцензію та всі необхідні дозволи на виробництво особливо небезпечних хімічних речовин.

Компанія постійно модернізує виробництво, інвестує в нове обладнання та створює нові робочі місця. У 2019 році вона вводить в експлуатацію новий виробничий корпус площею 1300 м2 . Він стане вже сьомим у структурі «Заводу UKRAVIT».

Новий виробничий корпус складається із 6 новітніх цехів, оснащених сучасним обладнанням. Сьогодні тут у тестовому режимі вже працюють лінії з виробництва суспензій, водних розчинів, порошків, що змочуються, гранул, що розчиняються, та установка з виробництва фунгіцидів в інертному (азотному) середовищі. Запуск корпусу на повну потужність дозволить збільшити об’єми виробництва на 1 100 тонн щомісяця в асортименті продукції.

Готова продукція та сировина зберігаються на сучасному сертифікованому складі площею понад 15 000 м2 і місткістю до 30 тисяч тонн продукції. Склад відповідає усім вимогам зберігання продукції, обладнаний автоматичною системою пожежогасіння.

З 2013 року компанія «UKRAVIT» повністю перейшла на випуск продукції у власній COEX- тарі, спеціально розробленій для пестицидів, ємністю від 15 мл до 20 л, із додатковим захистом від підробок.

Контактна інформація:

E-mail: ukravit@ukravit.ua

Тел.: 0 800 301 401

Сайт виробника: Перейти –›

Адреса: 03057, м.Київ, проспект Перемоги, 42, cекція F