08-12-2023

Аксіома-Агро ТОВ - детальніше

Рейтинг: 60

  Стабільні партнерські відносини з великими виробниками і постачальниками агрохімічної продукції Європи, Центральної Азії та СНД дають можливість забезпечувати сільськогосподарський сектор України необхідною продукцією

 Оперативність поставок і гнучка цінова політика дають можливість нам поставляти продукцію найбільшим підприємствам промисловості, як металургійна, машинобудівна, енергетична, хімічна, харчова та ін., А також з гірничо-збагачувальними комбінатами, будівельно-монтажними організаціям, сільськогосподарськими підприємствами і більше тисячи споживачами.

 Вся хімія відповідає Українським і міжнародним стандартам якості. Кожен продаж продукції супроводжується сертифікатами відповідності.

 Наша компанія в найкоротші терміни забезпечує стабільні поставки продукції в будь-яку точку України. Завдяки впорядкованої логістики, компанія виконує замовлення будь-якого масштабу-від роздрібного до оптового, від індивідуального до галузевого.

Отже компанія «Аксіома-Агро» має можливість продажу мінеральних добрив не тільки на території України, а й за її межами.

Контактна інформація:

E-mail: info.axiom.agro@gmail.com

Тел.: +380 67 470 8285

Сайт постачальника: Перейти –›

Країна розташування центрального офісу: Украина

Адреса розташування центрального офісу: Україна,18000, Черкаси вул. ул. Остафия Дашковича, 3

Інше: Бухгалтерія: +38 (068) 220 07 15, Офіс: +38 (067) 470 78 72,

Виробники