22-04-2021

Вет-Ол - подробнее

Характеристики препарата

Производитель - Arysta LifeScience ;

Культуры: Абрикос;

Проблемы: Бура іржа;

Вещества: Етоксилат ізодецилового спирту;

Классы пестицидов: Производные дипиридилия ;

Классы пестицидов: Прилипач;

Рейтинг: 0

Описание препарата

Діюча речовина: етоксилат ізодецилового спирту, 900 г/л.

Препаративна  форма: розчинний концентрат

Упаковка: каністра 20 л

Механізм дії: Вет-Ол зменшує поверхневий натяг робочого розчину гербіцидів, завдяки чому краплі робочого розчину збільшують площу контакту з листками, а отже менша їх кількість стікає з листків. Висока ефективність препарату забезпечується кращим розтіканням робочого розчину по листковій поверхні, при цьому площа контакту кожної краплі збільшується у декілька разів, що забезпечує краще їх утримання. Як результат збільшується загальна площа покриття листкової поверхні робочим розчином пестицидів.

Додатково Вет-Ол допомагає діючим речовинам гербіцидів  швидше долати бар’єр у вигляді епікутикулярного воску на листковій поверхні та поліпшує проникнення, переміщення і поглинання діючої речовини тканинами бур’янів. Проникна здатність гербіцидів збільшується, що дає змогу ефективно контролювати бур’яни, листкова поверхня яких має  восковий шар (лобода, щириця, полин, молочай, гірчак) або ж густе опушення (осот, вероніка, чистець, татарник). Окрім того, Вет-Ол забезпечує ефективніший контроль частково перерослих бур’янів.

Вет-Ол збільшує стійкість робочого розчину гербіциду до змиву дощем та зменшує ступінь випаровування препарату з листкової поверхні.

Вет-Ол забезпечує високу дисперсність і стабільність робочого розчину гербіциду.

Переваги
– забезпечує краще розтікання крапель та збільшує площу покриття робочим розчином поверхні листків бур’янів

– збільшує площу контакту крапель робочого розчину з поверхнею листка, завдяки чому поліпшується їх утримання

– підсилює проникнення діючої речовини пестициду в листки рослин  бур’янів

– підвищує біологічну ефективність гербіцидів проти бур’янів, листя яких вкрите воском або густо опушене

– підсилює стійкість гербіцидів до дощу

– забезпечує високу дисперсність та стабільність робочого розчину гербіцидів

Норма внесения

Норма витрати Вет-Ол  складає 0,05-0,1 % від об’єму робочого розчину або 0,1-0,2 л/га при витраті робочого розчину 200 л/га.
Неіонну  ПАР Вет-Ол  рекомендується застосовувати разом із гербіцидами, інсектицидами, фунгіцидами різних препаративних форм (гранули, що диспергуються у воді; порошок, що змочується та ін.) з метою підсилення їх біологічної ефективності. 

Під час приготування робочого розчину прилипач Вет-Ол слід додавати в бак обприскувача в останню чергу для запобігання піноутворенню. Порушення послідовності приготування робочого розчину може призвести  до виливання і втрат його частини з баку.