08-12-2023

Крейда - детальніше

Характеристики препарату

Виробник -

Культури: Фундуковий сад; Горіховий сад;

Класи пестицидів: Прилипач;

Постачальники: Администратор;

Рейтинг: 0


Ціни від постачальників

Щоб побачити пропозиції Постачальників Вам необхідно пройти Реєстрацію або увійти в Особистий кабінет

Опис препарату

Крейда.

У порівнянні з вапном крейда менш стійкий, сильно брудниться. Дезінфікуючий ефект у крейди відсутня, тому найчастіше перед такою побілкою досвідчені городники обов’язково обприскують стовбур фунгіцидами та інсектицидами (іскрою, фуфаноном і іншими). Можна додати захисні речовини і в саму суміш. А також казеїновий клей для збільшення стійкості покриття в саму побілку, але це все одно передбачає додаткові витрати.

Основні переваги крейди-невисока ціна і щадне вплив на кору. Такий вид побілки доцільно застосовувати, якщо дерева молоді (до 3 років) і у них досить ніжна кора. Краще білити дерева крейдою ранньою весною в регіонах з відносно сухим кліматом. Наносити крейдяний розчин на стовбури восени не рекомендується, так як шар побілки може змитися вже до середини зими. Восени краще віддати перевагу вапна або використовувати крейду, але з закріплюють добавками у вигляді 100 г казеїнового клею на 10 л розчину або 1 кг глини на 10 л розчину.

Крейда розводять у воді, як і вапно, з розрахунку 2 кг порошку на 10 л води. Розчину потрібно дати настоятися близько 30 хвилин, а після можна приступити до побілки саду.