07-05-2021

Багаторічні дводольні бур’яни - подробнее

Рейтинг: 0 🔍 Подобрать препарат

Багаторічні бур`яни завдають культурам ще більше шкоди, ніж однорічні та дворічні. Культурні рослини стають більш вразливими до хвороб і навалі комах. Найбільш популярні багаторічні дводольні бур`яни - кульбаба і полин. кульбаби Цей бур`ян можна побачити практично на кожній галявині. З прикореневій розетки розходяться подовжені листя кульбаби. Відмітна особливість рослини - яскраво-жовті квіточки, які дуже приваблюють бджіл. Насіння швидко поширюються вітром. Кульбаби ростуть на газонах, в кормових і городніх культурах. полин Це висока рослина, яке більше схоже чагарник. Перші паростки з`являються в середині весни. Період цвітіння припадає на липень - серпень. Навіть перебуваючи під шаром грунту, рівним 10 см насіння можуть прорости. У період цвітіння з одного куща утворюються десятки тисяч насіння. Ці злакові та дводольні бур`яни засмічують не тільки зернові, але також городні та бобові культури.

Багаторічні бур`яни завдають культурам ще більше шкоди, ніж однорічні та дворічні. Культурні рослини стають більш вразливими до хвороб і навалі комах. Найбільш популярні багаторічні дводольні бур`яни - кульбаба і полин.

Кульбаба - бур`ян, який можна побачити практично на кожній галявині. З прикореневій розетки розходяться подовжені листя кульбаби. Відмітна особливість рослини - яскраво-жовті квіточки, які дуже приваблюють бджіл. Насіння швидко поширюються вітром. Кульбаби ростуть на газонах, в кормових і городніх культурах.

Полин - це висока рослина, яке більше схоже чагарник. Перші паростки з`являються в середині весни. Період цвітіння припадає на липень - серпень. Навіть перебуваючи під шаром грунту, рівним 10 см насіння можуть прорости. У період цвітіння з одного куща утворюються десятки тисяч насіння. Ці злакові та дводольні бур`яни засмічують не тільки зернові, але також городні та бобові культури.

 

Методы борьбы

Існує два методи боротьби з однорічними і багаторічними дводольними бур`янами: механічний і хімічний. механічний метод Суть полягає у видаленні бур`янів як підземної, так і наземної їх частини. На невеликих ділянках це можна зробити вручну або з використанням корнеудалітель, сапи чи плоскореза.

Боротьба з дводольними бур`янами на великих полях зазвичай здійснюється мотоблоками. Якщо вкрити міжряддя спеціальним матеріалом, що не пропускає світло, то можна без особливих зусиль знизити кількість бур`янів на грядках. хімічний метод Для видалення багаторічних і однорічних дводольних бур`янів можна використовувати хімічні препарати, іменовані гербіцидами. Такі препарати можна використовувати до здійснення посіву культур або до появи сходів. Але для досягнення кращого результату обробку грунту гербіцидами краще здійснювати після збору врожаю. Ці кошти проникають в грунт, завдяки чому знищуються однодольні і дводольні бур`яни, оскільки їх коріння гине.

Для знищення дводольних рослин використовують такі препарати, як Комманд і Піонер. Існує два види післясходових гербіцидів: вибіркової дії і суцільного. Важливо! Хімікати суцільної дії видалять з ваших грядок не тільки бур`яни, а й сходи. У ряді гербіцидів суцільної дії: Снайпер. Раундап. Ураган. У числі виборчих гербіцидів, що знищують дводольні бур`яни: Лазурит СП. Лонтрел 300.

 

Культуры которым присуща данная проблема
Препараты