29-03-2024

БЕНЕФІС®, МЕ - детальніше

Ціни від постачальників

Щоб побачити пропозиції Постачальників Вам необхідно пройти Реєстрацію або увійти в Особистий кабінет

Опис препарату

Здоровий старт - максимальний результат! 
Інноваційний трьохкомпонентний мікроемульсійний контактно- системний фунгіцидно-ростстимулюючий протруйник. Має високу біологічну ефективність до снігової плісняви (Fusarium nivale), до всіх видів кореневих гнилей в тому числі і до пітіозної кореневої гнилі (Pythium aristosporum, P. arrhenomanes, P. graminicola, P. ultimum).

Знищує інфекцію в середині, зовні насінини, знезаражує грунт від патогенів, навколо насінини
Лікує насіння, підвищує схожість та енергію росту.
На молекулярному рівні здійснює подальший контроль патогенів, унеможливлює від повторного зараження коріння, проростки, сходи.
Протягом всієї вегетації, починаючи від сходів, в рослині підтримує позитивний баланс гормонів росту, котрі стимулюють, посилюють процеси росту та розвитку рослини в т.ч і кореневої системи.
Підвищує імунітет рослини до захворювань.
Підвищує стійкість до екстремальних умов росту, а саме спеки, посухи, підвищує морозостійкість, зимостійкість, покращує живлення тощо
Препаративна форма: Мікроемульсія, що містить 50 г/л імазалілу + 40 г/л металаксилу +30 г/л тебуконазолу + рост- регулятори.
 
Механізм дії
Трьохкомпонентний протруювач, містить три діючі речовини — металаксил, тебуконазол і імазаліл, які відносяться до різних хімічних класів, що дозволяє забезпечити високий рівень фун­гіцидної активності і подовженої захисної дії. Завдя­чуючи комбінованій дії, препарат ефективний як проти зовнішньої так і внутрішньої ін­фекції, а також проти хвороб котрі вражають рослину в пізні фази росту.

Імазаліл (імідазол) — має локально-системну дію. Його захисна дія розповсюджується на кореневу систему. Імазаліл зупиняє синтез ергостерина, який впливає на провідність мембрани клітини патогенна, що призводить до подальшої загибелі патогенна.

Імазаліл знищує снігову пліснявінь, гельмін-тоспоріозну і фузаріозну кореневі гнилі, має про-лонговану захисну дію за контролем аерогенних інфекцій (борош­ниста роса, на ранніх етапах), по­силює дію тебуконазолу та металаксилу.

Тебуконазол (триазол) — має системно-транслокаційну дію і переміщуючись акропетально (знизу-до верху) по судинам захищає сходи та молоді новостворені органи в рослині. За рахунок порушення синтезу ергостерина в мембранах клітин патогенів, ефективно знищує сажкові хвороби, захищає молоді рослини від гельмінтоспоріозної і фузаріозної кореневих гнилей, а також від септоріозу на перших етапах росту та роз­витку культури. Володіє рострегулюючою дією.

Металаксил (феніламід) — має системну дію, миттєво поглинається насіниною і швидко розповсю­джується акропетально (знизу - до верху) після про­ростання. Посилює дію тебуконазола та імазаліла. Крім цього частина металаксила перерозподіляючись залиша­ється в грунті біля насінини, пізніше абсорбується корінням і знову розповсюджується рослиною. Таким чином повністю знищує існуючі хвороби, лікуєть­ся насінина, захищається проросток, сходи, а також забезпечується подовжений захист від вторинної ін­фекції. Патогени знищуються за рахунок порушення синтезу РНК з подальшим зупиненням ділення кліти­ни патогена.

Металаксил  найбільш сильно пригнічує постінфекційні стадії розвитку грибів, попереджує спороутворення і забезпечує захист нового прирос­ту. Металаксил ефективно знищує та контролює гри­би класу ооміцетів, в першу чергу пітієві кореневі гнилі, несправжню борошнисту росу та інші хвороби, Металаксил від­мінно контролює хвороби і за екстремальних умов про­ростання, за умов надмірної вологості грунту, за про­холодної або навпаки за високої температури ґрунту.

Біостимулятори рострегуляторного типу, збільшуючи кількість гормонів росту в насіннєвому матеріалі, підвищують схо­жість та енергію росту, сти­мулюють швидкий дружній старт, зміцнюють кореневу систему, збільшують кількість як основних так і бічних корінців, знижують негативний вплив діючих речовин на ростові процеси рослини.

Період захисної дії

Завдяки нано- формуляції та поєднанню трьох препаративних форм, біологічний ефект - триває протягом всього вегетаційного періоду культури.

Унікальні властивості та переваги:

Мікроемульсія Бенефіс, МЕ з дисперсністю мен-ше 0,1 мкм,  має можливість працювати за правилом «МІN. ПЕСТИЦИДНОГО НАВАНТАЖЕННЯ — МАХ. БІОЛОГІЧНОЇ ЕФЕКТИВ­НОСТІ»,  значно знижуючи фітотоксичність на проростки та сходи,  максимально розкриває на молекулярному рівні,  фунгіцидні можливості діючих речовин та регулюючо- стимулюючі можливості біостимуля-торів.

Бенефіс, МЕ - покра­щуючи живлення та  процеси фотосинтезу у рослин,  підви­щує посухо- морозостійкість,  підвищує імунітет та стійкість до стресових умов; спеки, посухи.

Норма, л/га

Регламент застосування препарату

Бенефіс, МЕ реєструється як фунгіцидний протруйник для захисту с/г культур.

- норми витрати препарату 0,6-0,8 л/т,

- норми робочого розчину 5-10л/т

Перелік культур 

Озима, яра пшениця, озиме жито, ярий і озимий ячмінь в т.ч. пиво­варний, овес, кукурудза, соя ріпак, горох, соняшник.

Спектр дії, контроль хвороб

Летюча, тверда сажка, фузаріозна коренева гниль, гельмінтоспоріозна коренева гниль, ризоктоніозна прикоренева гниль, церкоспорельозна гниль кореневої шийки, пітіозна коренева гниль, пліснявіння насіння, пліснявіння  початків куку-рудзи, фузаріозна снігова пліснява, фузаріозне в'янення, фузаріозна гниль, фузаріоз, аскохітоз, церкоспороз, бактеріоз, пероноспороз, аскохітоз, альтернаріоз, антракноз, борошниста роса, сітчаста плямистість та смугаста плямистість ячменю,   сіра гниль, біла гниль,  , фомопсис, біла гниль (прикоренева форма), сіра гниль (насіннєва інфекція).

Сумісність з іншими пестицидами:

Ефективний при самостійному застосуванні, а також в бакових сумішах з Імідор ПРО, інокулянтами, мікродобривами та ростре-гуляторами.

Перед застосуванням в суміші з іншими хімічними засобами захисту рослин рекомендується перевірити на фізико- хімічну сумісність.

Можливість виникнення резистентності

Можливість прояву резистентності повністю виключена, так як препарат застосовується виключно для передпосівної обробки насіння та містить діючі речовини які відносяться до різних хімічних класів.